Ловско Пижама Ноќница За Жени Една Дневна Облека Краток Ракав V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиење Црвена

Ловско Пижама Ноќница За Жени Една Дневна Облека Краток Ракав V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиење

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

09 "Ракав : 15cm/5.01" Ракав : 15см/5. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46. Материјал : 100% Полиестер. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.76 " Lovskoo Пижами Ноќница За Жени Едно Парче Салон Краток Ракав V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиење Црвено.Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни стоки и услуги.91 " Должина : 130cm/51.Ловско Пижама Ноќница За Жени Салонка Краток Ракав V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиење Црвенило Краток Ракав V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиењекарактеристики : Моден дизајн, 100% нов, добар квалитет!Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женски Фустан Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење,благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) големината на облеката е релативно помала, се препорачува да изберете Поголема Големина На Табелата : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.91 " Должина : 128см/50.37 "Ракав : 15см/5.73 "Ракав : 15см/5.82 "Ракав : 15. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.10 "Должина : 132cm/51.

Параметри на производот

Стоката во категоријата