ВЛЕЧЕНИ Женски Дуксер Обични Дуксери Со Врвки Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Врвови Од Туника

ВЛЕЧЕНИ Женски Дуксер Обични Дуксери Со Врвки Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Врвови Од Туника

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Дуксери за Жици За Жени. Пуловер Дуксер За Жени. Маици Со Долги Ракави За Жени. Врв Со Долги Ракави За Жени. Женски Модни Дуксери Дуксери Со Врвки Со Долги Ракави Преголеми Кошули Со Качулка Во Стилот На Момче Секојдневни Лабави Гроздобер Врвови За Пуловер. - Главна Карактеристика - - -. - Лесни Дуксери Изработени Од Полиестер+Спандекс/Меки И Удобни и Топли. - Женски Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна Боја/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо. - Зимски Палта/Зимска Јакна/Ребрести Раб И Манжетни/Зимска Облека/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери За Жени. - Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Одлични Дуксери За Хеланки, погодни за Секојдневниот Живот Во Пролет/Fall Материјал : овој женски дуксер е лесен и мек, ве загрева во fall и зима. Натпревар : основните пуловер дуксери за жени се совршени за спарување со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. Тоа е суштински дуксери за fall и зима во вашата гардероба. Повод : Дуксер за жени е погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Упатство За перење : Женскиот дуксер со качулка има потреба од машина или рачно перење со ладна вода, Висат Или Се Сушат, Без Белило, Без Хемиско Чистење. Забелешка : можете да ја проверите табелата со големини на левата слика. Нашата големина Е азиска големина која е помала од вашата нормална големина, ве молиме изберете една големина поголема од вообичаената ако не сте сигурни со вашата големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата