Велосипед Опашка Кука Мтб Патот Велосипед Задниот Менувач Закачалка Продолжување Екстендер

Велосипед Опашка Кука Мтб Патот Велосипед Задниот Менувач Закачалка Продолжување Екстендер

Во магацинот.
DEN 12784.00
Тековен:

Опис : *закачалката за заден менувач за велосипеди е изработена од материјал од легура на алуминиум; таа е издржлива, цврста, цврста и отпорност на корозија*Лесна за инсталирање за помалку од 5 минути*Корисна кога користите поголеми касети за зголемување на опсегот на брзини*Костум ЗА касета МТБ 40Т 42Т 46Т 50Т; И Друмски велосипед 32т 36т Спецификација : *Материјал : алуминиумска легура*Боја : Црна/Црвена/Буле/злато/Виолетова/зелена*големина : 45*22мм*тежина : околу 15гр*запчаници : 10/11 брзински пакет вклучува : 1 х продолжувач на куката за опашка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Закачалката за заден менувач за велосипеди е изработена од материјал од легура на алуминиум; тој е издржлив, цврст, цврст и отпорен на корозија. Лесно се инсталира за помалку од 5 минути. Корисно кога користите поголеми касети за да го зголемите опсегот на менувачот. Одговараат ЗА МТБ Касета 40Т 42Т 46Т 50Т; И Патот велосипед 32т 36т Спецификација : . Материјал : алуминиумска легура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата