Кокопаунт Жаба Шапка Грав Плетена Зимска Капа Цврсти Хип-хоп Черепи Плетена Капа Капа Додаток За Костими Подароци Топла Зима Прекрасен Божиќ

Кокопаунт Жаба Шапка Грав Плетена Зимска Капа Цврсти Хип-хоп Черепи Плетена Капа Капа Додаток За Костими Подароци Топла Зима

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Име на одделот : Возрасен Материјал : волнено предиво : Женски Тип На Шема : Број На Животински Модел : конска опашка додатоци за коса очила очила за сонце женски бтс капа ракавстајл : Новина Само За Миење Раце. Лесен за носење. Забавен и стилски изглед. Висококвалитетен материјал : шапката е изработена од висококвалитетен чист памук, кој е многу мек материјал. Тоа е пријателски за кожата и топло без непријатност. Испраќањето на оваа капа како топол подарок на вашите пријатели или семејства би било многу сладок избор. Една капа што ќе ви донесе многу забава, еве ја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата