Кадбери Мини Јајца Велигден Бонбони, оз

Кадбери Мини Јајца Велигден Бонбони, оз

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Овој Велигден можете да уживате во вреќа со вкусни бонбони од кадбери млечно чоколадо. Со над 2 килограми сигурно ќе имате доволно чоколадо за да одите наоколу. Овој велигден споделете го ова задоволство, ова јајце доаѓа со шеќерна лушпа во која сите можат да уживаат. Цврсто млечно чоколадо со јасна шеќерна обвивка. Одличен додаток на Секоја велигденска корпа. Совршени бонбони за чинии и Лов На Велигденски јајца. Бонбони во пастелна боја. 42-мл. на бонбони добрина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата