Гаекув Широки Нога Лен Панталони За Жени Широки Нозе Панталони Долги Панталони Влечење Дневна Панталони Панталони Секојдневен Лабава Широка Панталони Тренингот ?

Гаекув Широки Нога Лен Панталони За Жени Широки Нозе Панталони Долги Панталони Влечење Дневна Панталони Панталони Секојдневен

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Дизајнирани за лежерен и без напор стил, овие панталони имаат опуштено вклопување и удобен еластичен појас. Изработени од издржлива и дише ленена ткаенина, тие се совршени за авантури на отворено, патувања или обични излегувања. ГаекувЛенени Панталони Жени ЛетоОстанете кул и стилски ова лето со Нашите Ленени Панталони За Жени. Висококвалитетната ткаенина и шевовите ги оставаат овие издржливи панталони да стојат до многу денови игра. Спарете ги со маица и патики за кул и без напор изглед. ГаекувЛен Џогер Панталони За Жени Stay Останете стилски и практични со нашите Ленени Товарни Панталони за Жени. Без разлика дали извршувате задачи или се среќавате со пријатели за ручек, овие панталони ќе ве направат да изгледате шик и да се чувствувате свежо. ГаекувЛенени Панталони за Жици За Женибез Напор шик и удобно, нашите Ленени Панталони за Жени се задолжителни за вашата летна гардероба. Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата