Треска Сон Фаќач Мрежа Со Пердуви Монистра Рачно Изработени Ѕид Виси Дома Декорација Декоративни Фаќачи

Треска Сон Фаќач Мрежа Со Пердуви Монистра Рачно Изработени Ѕид Виси Дома Декорација Декоративни Фаќачи

Во магацинот.
DEN 261.12
Тековен:

Главен Материјал : Пердув, Метален Круг. Вкупна Должина : 50см / 19.6". Количина : 1 ПАРЧИЊА. Дијаметар на кругот : 15см / 5.9"(Л). Должина на пердув : 10см-14см / 3,9 " - 5,5". Карактеристики : . Вкупна должина : 50см / 19,6", дијаметар На Кругот : 15см / 5,9 " (Л), Должина На Пердув : 10см-14см / 3,9" - 5,5"; секој е малку различен од друг како целосно рачно изработен.Приказна-Ве Чува од лош сон и кошмар, исто така се користи за декор украс, виси на спална соба/автомобил. Прилично виси декор за вашиот дом, ѕид, соба, прозорец, автомобил и повеќе места. Одличен подарок за роденден, валентин и добар додаток на забавата, свадбен декор. Вклучен Пакет : . 1 х фаќач. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Вкупна должина : 50см / 19,6", дијаметар На Кругот : 15см / 5,9"(Л), Должина На Пердув : 10см-14см / 3,9 "- 5,5"; секој е малку различен од друг како целосно рачно изработен. Приказна-Ве Чува од лош сон и кошмар, исто така се користи за декор украс, виси на спална соба/автомобил. Прилично виси декор за вашиот дом, ѕид, соба, прозорец, автомобил и повеќе места. Одличен подарок за роденден, валентин и добар додаток на забавата, свадбен декор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата