Уникатни поволни цени, женски држач јака со долг ракав, блуза за канцеларија за работа

Уникатни поволни цени, женски држач јака со долг ракав, блуза за канцеларија за работа

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат. Многу елегантна професионална кошула која му овозможува на лицето да има чувство за стил додека е во деловниот свет. Удобната и тресена ткаенина е погодна за патување. Носете со костуми панталони или здолниште со молив и потпетици за елегантен изглед на работа. Повод : Ноќна надвор, забава, работа, бизнис, секојдневно носење, итн. Моделот носи во големина S. (висина : 5'10 ", Градите : 33 1/8 ", половината : 23 5/8 ", колк : 35 7/8 ", должина на рамото : 15 3/8 ", Тежина : 123 фунти) Меѓународна големина градите - Ширина на рамото - 36 5/8 14 1/8s - 38 5/8 14 5/8m - - 40 4/8 15 1/8 L - 43 6/8 15 7/8xl - 46 7/8 16 4/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете Еве. Единствени поволни цени за женски држач за работа со долги ракави, блуза 97% полиестер; 3% спандекс. Деколте за клучеви. Увезено. Копче манжетна. Копче за клуч назад. Долг ракав. Машински миење со слични бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата