Каловеј Милс Версај Монограм на отворено ДОРМАТ 18 30

Каловеј Милс Версај Монограм на отворено ДОРМАТ 18 30

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Издржлив, но сепак топол и привлечен, овој монограмиран доормат е функционален додаток на секој украсен дом. Направено од тешка гума и природен кокос што ги чистат чевлите чиста и ја апсорбира влагата, овој прекрасен доормат е исклучително здрав и стои до сообраќајот. За најдобри резултати, чувајте во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. • Цела сезонска, толерантна во боја и временски услови • Тешка гумена рамка и грб • Природен кокос што ги чисти чевлите чисти • Димензии : 30 L x 18 W x 1h in. • Прави одличен подарок!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата