Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти, 2-пакувања

Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти, 2-пакувања

Во магацинот.
DEN 270.40
Тековен:

Најсуштинското парче во вашата врвна фиока! Ками за граници не е дизајниран со вграден градник за полица за поддршка и удобно вклопување. Одликувајќи се со деколте за лажички и прилагодливи ленти, оваа супер-мека и истегната Cami нуди совршена вклопување и целодневна удобност. Вистински мора да имате во вашите основи. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две ками. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вграден градник за полици со отстранливи влошки; директно полите. Полковник градник Ками 2-пакет за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата