Леб од оригиналната мешавина од леб без глутен

Леб од оригиналната мешавина од леб без глутен

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Лебовите од оригиналната мешавина од леб без глутен се прават со висококвалитетни, хранливи состојки. Текстурата е мазна, а вкусот е богат. Најдобриот дел од сите? Не се распаѓа! Нашата оригинална мешавина од леб без глутен е лесен за подготовка и удобна дури и за најпрометната личност; Може да се направи во рерна или машина за леб. Леб од оригиналната мешавина од леб без глутен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата