DesignArt Penguin на wallидот - Перница за фрлање улична уметност - 18x18

DesignArt Penguin на wallидот - Перница за фрлање улична уметност - 18x18

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски модерни и современи перници за фрлање. style with. these multifunctional designer cushions. Invoke more coziness and place them on your sofa, your couch, your chairs, your bed. and indulge yourself in lush, snugly relaxation.Our Street Art pillow is printed using High Color Density Italian inks creating a живописно обоени и јасни уметнички дела . Карактеристики. Ткаенина. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - Достапно во неколку големини. - атрибут : модерен и современ. - Предмет : Апстракт за импресионизам "Совршен акцент на кое било парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата