Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите на „утрински дожд“ - зелена, розова

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите на „утрински дожд“ - зелена, розова

Во магацинот.
DEN 612.16
Тековен:

Утринскиот дожд, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Тема на домот. Геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата