Aukfa Nightstand- дрвена страна со фиоки- кабинет за складирање за дневна соба во спална соба- боја на природа

Aukfa Nightstand- дрвена страна со фиоки- кабинет за складирање за дневна соба во спална соба- боја на природа

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Современата ноќна ноќна ноќ во средниот век со фиока е модерен изглед на ретро изглед, со елегантен модерен дизајн од средниот век, кој додава допир на гроздобер стајлинг во вашата спална соба. Една фиока со целосна големина обезбедува доволно простор за сите ваши потреби во кревет. Совршено за сè што ви треба лесен пристап до, одржување на областа околу вашиот кревет организирана. Заштитените нозе со цврсто дрво и фиоките за вметнување даваат чист и модерен изглед во вашата спална соба. Стилизирајте ја оваа ноќна ноќ самостојно, или комбинирајте ја со кој било од. Производи во колекцијата за безвременски изглед. Карактеристики : Оваа ноќна мерка од средниот век е добро прилагодена за чување облека или лични работи . Чувајте гаџети, книги или списанија во оваа лесна глава, една ноќна фиока или крајна табела . Дизајнот за заштеда на просторот на страната на Aukfa и неутралната боја и неутралната боја Willе се меша добро со кој било мебел . Севкупна димензија : 15,7 "L* 11.8" W* 23.6 "H, Материјал : MDF+Гумено дрво нозе, максималниот капацитет на тежината на табелата е 50 bs . Пакетот вклучува јасни упатства и сите Делови и алатки, се многу лесни за склопување . Спецификации : Боја : Бела/ природа. Ограничување на тежината : 50 lb. Севкупна димензија : 15,7 "L* 11.8" W* 23.6 "H. Број на пакети : 2. Димензија на пакетот : 19.29 "L* 15.16" W* 7.28 "H. Бруто тежина : 15,4 bs. Материјал : произведено дрво. Материјал за нозе : гума дрво. Топ произведен дрво Тип : МДФ. Фиоки Вклучени : Да. Пакетот вклучува : -2 сет на табели во 2 картон - 2 x Хардвер за склопување - 2 x Алатка за склопување - 2 x Прирачник за склопување Комерцијална гаранција : Да. Гаранција на производ : да. Должина на гаранцијата : 1 година. Целосна или ограничена гаранција : ограничена. Детали за гаранцијата : Гаранција само за дефекти на производителот. Грижа на производот : Не мијте ги фиоките. Исчистете со влажна крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата