Прериски свеж потпис Хикори пушена сланина со јалапено свежо сезонско месо од свинско месо, 1,8- 3. lbs., 21g протеини по порција, мл по порција

Прериски свеж потпис Хикори пушена сланина со јалапено свежо сезонско месо од свинско месо, 1,8- 3. lbs., 21g протеини по порција,

Во магацинот.
DEN 77.44
Тековен:

Овој филе од свинско месо од свежо потпишување е покриен со пушена сланина од хикори и зачинет со вкус на jalapeno што обезбедува вистинска количина на блага топлина. Затегнат со до 16 проценти од додаден раствор на вода, калиум хлорид, оцет и природен вкус, сигурно е да станете омилени на вашата трпеза. Овој филет без свинско месо од свинско месо доаѓа свеж и подготвен за готвење. Frairie Fresh Signature Files треба да се готви на внатрешна температура од 155 ° F, проследено со период на одмор од неколку минути. Ве молиме, користете термометар за месо за да се осигурате дека филета од свинско месо е подготвен за јадење. Филето без свинско месо од свинско месо има 21 грама протеин и е без глутен, давајќи ви доверба кога го користите во рецепти или како главно јадење за вашето семејство и гости. Frairie Fresh Signature Fires Swers Lain Files треба да се лади за да се одржи свежината или да се стават во замрзнувач за подоцнежен датум. Целото свежо свинско месо е производ на САД. Прајри свежо потпис Хикори пушеше сланина со jalapeno свежо сезонско сезонско месо од свинско месо, 1,8- 3,0 фунти., 21g протеини по порција. Направено со Хикори пушена со jalapeno сланина и се нанесува со зачини и додаде вкус на чад. Конечна цена утврдена со тежина. Совршено за печење. Засаден со до 16% додаден раствор на вода, калиум хлорид, оцет, природен вкус . 21 грама протеини по порција. Свинско месо по природа, е храна без глутен. Зачините не содржат глутен . нема msg. Чувајте во фрижидер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата