Атлетски дела момчиња со боја на долги ракави со долги ракави и џогери, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Атлетски дела момчиња со боја на долги ракави со долги ракави и џогери, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Во магацинот.
DEN 639.68
Тековен:

Спортски, лесен сет - совршен за вашето активно мало. Овој врв на долги ракави и џогерс поставен од атлетски работи има својства за влага за да му помогне да го задржи кул и суво, забавно блокирање на бои и врзана половината за вртење за да се вклопи. Само на. Материјал : 94% полиестер/11% спандекс; Вметнување на вратот/јака/џебна торба : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врвот на долги ракави и 1 пар џогери. Големина : Моделот носи големина 3Т. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стајлинг на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; Driworks влага за губење; Модел на блокирање на бои. Карактеристики на џогери : опуштено вклопување; Повлечете еластична половината со врзана вратоврска; 2 џебови од предниот цвест; Driworks Wicking Wicking; Модел на блокирање на бои. Долг ракав Топ и ogогер сет за момчиња од атлетски дела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата