Чудо девојки на нација плетете капа, една големина

Чудо девојки на нација плетете капа, една големина

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Студените денови се чуваат на залив со оваа прекрасна плетена капа од Wonder Nation. Одликувајќи се со ладно манжетни детали и ребрести детали, оваа симпатична капа ги држи пријатни и покриени додека излегуваат од вратата. Изберете од најразлични забавни бои за да се мешаат и да се совпаѓаат со нивните јакни и палта. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете. Карактеристики : Достапно во најразлични бои; ребрести; манжетен гребен. Девојките плетат капи од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата