Без граници на предивото за боја на помладиот

Без граници на предивото за боја на помладиот

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Светло, забавно и трендовски - време за да ја погодите плажата или базенот со овој врвен лента за боја на предиво, нагласена со шарени ленти. Со лесен дизајн, овој врв на пливање на Bandeau може да се носи на два начина, без ремен или со запрена врата, и може да се меша и да се совпадне со вашите омилени дното на пливањето за да создадете изглед што е ваш! Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи затворање со големина M. : Затворање на вратоврска на грб. Ленти : каиш за зачувување или дизајн без ленти. Деколте : Слатко деколте. Карактеристики : ленти за контраст. Бенд за боја на предиво од предиво на јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата