Ирина ИНЕВЕНТ ТВ СТАНД со лизгачка врата за телевизори до 36

Ирина ИНЕВЕНТ ТВ СТАНД со лизгачка врата за телевизори до 36

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Опис : ТВ -кабинетот е изработен од високо квалитетен материјал, кој е здрав и стабилен со години на употреба. ТВ -штандот има дизајн на лизгачки врати, лесно и брзо е да се отвори. Дебелите нозе од сите страни можат да ја зголемат стабилноста од целиот ТВ -кабинет. ТВ -кабинетот е убав и нежен благодарение на технологијата за опсег на работ. ТВ -штандот е висина од 80 см/31,49 инчи, го подобрува вашето искуство за гледање, ќе се чувствувате поудобно. Спецификација : Севкупна големина : 31.4 (ч) X35.4 (W) X17.7 (D) INCH.PRODUCT Нето Тежина : 62,7 lbsproduct Лежиште : 50kg/110.23lb.package Големина : 40,94 (L) x21.26 (W) x8.66 (D) Inch.Product Color : Даб, жолт.Мај материјал : табла.Сестана отпорна : да. Потребно е да се врати : Да. Пакуван вклучен : 1x ТВ штанд. ТВ -штандот е дизајниран со густи нозе од сите страни, можете да го поставите вашиот телевизор на врвот, нема потреба да се грижите за тоа ќе падне. Телевизиската странична табла е опремена со лизгачка врата, можете да ја отворите или затворите удобно. ТВ -кабинетот е висина од 31,49 инчи, може да го подобри вашето искуство за гледање кога гледате телевизија. ТВ -страничната табла има деликатна форма и прекрасен изглед, може да се меша добро со декор на вашата соба совршено. ТВ -штандот изграден од материјал со висок степен, обезбедува цврстина и стабилност долго време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата