System System System јакна на Reebok со отстранлив внатрешен слој, големини 4-18

System System System јакна на Reebok со отстранлив внатрешен слој, големини 4-18

Во магацинот.
DEN 448.00
Тековен:

Удобност, топлина и алатка-оваа системска јакна на девојчето Reebok е сон од 2-во-1 јакна. Дизајнирана со отстранлива внатрешна јакна за да може лесно да се прилагоди на променливите температури - или користејќи ги 2 слоја за дополнителна топлина за време на студот на зимата или само 1 слој за преодни сезони. Јакната е завршена со прицврстен аспиратор, па кога е време да се изгради снежен човек или да одиме со санки, таа е подготвена да оди! Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : средна тежина. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : целосен поштенски патент; Snap. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : стил на пуфер; Отстранлив внатрешен слој. Јакна за девојчиња со пуфтер со отстранлив внатрешен слој од Рибок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата