Засекогаш колекционерски acksексонвил Јагуарс тематски гном

Засекогаш колекционерски acksексонвил Јагуарс тематски гном

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Засекогаш колекционерите го направија тоа повторно. Овој тематски гном во 2011 година е одличен начин за поддршка на вашиот тим. Овој гном е уникатно рачно насликан со нивната тимска облека. Тие се исклучиво украсени во нивните тимски бои и се модерни до чевлите за да се издвојуваат од останатите. Секој од овие тимски гноми е направен за да се одржи ставка или две, кои се дизајнирани за супериорност. Овој тим Gnome е одличен за сите возрасти и е идеален за кое било место, без разлика дали е тоа за вашата полица за книги, биро, внатрешен двор, градина или врата. Засекогаш колекционирање acksексонвил Јагуарс тематски гном : украсен од глава до пети. Тимска облека и бои. Индивидуално рачно изработено. Има свои предмети што претставуваат. Одлично за сите возрасти. Идеално за кое било место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата