Девојки од мраз, кои се повлекуваат изолирани снежни панталони

Девојки од мраз, кои се повлекуваат изолирани снежни панталони

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Топли и функционални снежни панталони за неа од Iceburg. Со ткаенина за отфрлање на вода и изолирано тело, овие панталони ја одржуваат суво во снежни услови времето. Еластична половината; Затворање на поштенски и копчиња за летање. Поштенски џебови на страни и назад. Еластично полите. 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата