Трговска марка ликовна уметност цреша цвеќиња 2014-6 платно уметност од Кејтис, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност цреша цвеќиња 2014-6 платно уметност од Кејтис, бела мат, црна рамка

Во магацинот.
DEN 297.60
Тековен:

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко дело, „Matted Rramed Art“ има пејзаж од цреши од цреша и Спомен-обележјето на Томас effеферсон на зајдисонце. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата