Ournourneyе женски жени со широка ширина со ширина на ширина на удобност, пумпи за пети на пети на пети

Ournourneyе женски жени со широка ширина со ширина на ширина на удобност, пумпи за пети на пети на пети

Во магацинот.
DEN 239.68
Тековен:

Носење-тоа-насекаде потпетица со суптилен лифт, колекцијата SAAR By Journee. Оваа прекрасно симплистичка силуета со тркалезни пети е направена со елегантни вегански кожни надградби и удобна мансар. Мила блок пета за маче и широка ширина на нозете го усоврши вклопувањето. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата