Ekena Millwork 4 W 34 D 46 H Тортон Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

Ekena Millwork 4 W 34 D 46 H Тортон Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

Во магацинот.
DEN 1919.20
Тековен:

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата