Небесен чај остава страст зелен лабав лисја од чај, 1. мл

Небесен чај остава страст зелен лабав лисја од чај, 1. мл

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Небесниот чај ја остава страста зелена боја ги носи егзотичните вкусови на страствено овошје и зелен чај заедно. Дали знаевте дека чајот е најшироко консумиран пијалок во светот по вода? Всушност, Здружението за чај на САД процени дека над 158 милиони Американци пијат чај секој ден. Со сите сорти и комбинации на чај на пазарот денес, изборот на совршен чај може да биде тешко. Тоа е зошто во небесните чај лисја, нашите чаеви внимателно се мешаат до совршенството. Ова е да се осигура дека нашите клиенти го добиваат најдобриот можен лабав чај од лисја по најприфатлива цена. Избегајте со егзотичниот вкус на овошје од страст зелено!. Состојки : зелен чај, невен цвеќиња, природен вкус на овошје, природни ароми. Лабава чај од лисја, 1,75 мл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата