Добри вибрации само цветна графичка маица за мажи и големи мажи

Добри вибрации само цветна графичка маица за мажи и големи мажи

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Задебелена графика дадете изјава за оваа графичка мета од ODM Art додавајќи забавен допир на вашата вонредна гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи екипаж со големина М. Екран печатен графички однапред. 100% памук. Машина за перење. Увезени. © ODM Art. Сите права се задржани . графичка маица за мажи од ОДМ уметност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата