Уметнички ткајачи Eversholt 13 19 перница

Уметнички ткајачи Eversholt 13 19 перница

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Уметноста на јазолот Евершолт 13 "x 19" перница (со полнење надолу).

Параметри на производот

Стоката во категоријата