Маица и џогери на Junior и Junior's Plus кратки ракави, сет со 2 парчиња

Маица и џогери на Junior и Junior's Plus кратки ракави, сет со 2 парчиња

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Одлично за лежење дома и да се подготвувате за кревет, овој пријатно-кут-кут 2-парчен сет од YMI вклучува кул маица за графички печати и печатени џогери за удобен стил во секој час. Моделот е 5'10 'и носи големина S. опуштено вклопување. Те : врат на екипажот; без ракави; Графички принт од предната страна. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична лента за половината со влечење за удобност; печатење на сите; манжетни полите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ими резервоарот и џогери поставени за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата