Атлетски работи женски атлетично руно дуксер со качулка со качулка

Атлетски работи женски атлетично руно дуксер со качулка со качулка

Во магацинот.
DEN 605.60
Тековен:

Атлетски работи руно пуловер худи ќе биде ваша худи "одење до ' Слитс дава опуштен изглед. Тулички за покривање на рацете обезбедуваат дополнително покривање на рацете и исто така одржуваат ракави на место. Секогаш има предниот џеб Канагоро за да ги залепи сите ваши работи. Доаѓа во четири одлични бои, со што е лесно да се меша и да се совпаѓа со секоја облека. 63/34 /3 Поли/памук/распон. Повлечете ја качулката до слој над вашите маички ве одржува топло. Внатрешноста на кадифен со високи купови за топло пријатно чувство, супер мека. Подолгата должина обезбедува дополнителна покриеност. Продолжени странични парчиња за максимална подвижност . Предниот кенгур џеб до Затегнете ги вашите работи. Сопствениците ги одржуваат ракавите безбедни и во место . прилагодлив цртеж на аспираторот . детали за ребра на манжетни за полите и ракав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата