Georgeорџ Машки и големи машка брчки отпорни на плетени панталони со двојки

Georgeорџ Машки и големи машка брчки отпорни на плетени панталони со двојки

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Направете ги овие панталони отпорни на брчки, за мажите, главен во вашата гардероба. Удобно и стилски, овие класични панталони може да се спарат со кошула за фустани или поло маица, што ги прави редовен дел од вашата разноврсна ротација. Со две предни џебови и два џебови за грб, тие нудат многу складирање за вашите важни артикли. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : Класично вклопување. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : отпорен на брчки; плетенка фронт; јамки на појас. Машка брчки отпорни на плетени предни панталони од Twорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата