Вудленд Езеро Рефлексија пејзаж пејзаж графички уметнички џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Вудленд Езеро Рефлексија пејзаж пејзаж графички уметнички џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Во магацинот.
DEN 527.84
Тековен:

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, вода, на отворено, дрво, растение, природа, глетка, земја, вегетација, пејзаж, временски услови, шумски предели, езеро. Дизајн од Лил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата