Атлу женски основни луксузни шорцеви со велосипед со високи половини

Атлу женски основни луксузни шорцеви со велосипед со високи половини

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Од салата до улица во спортски стил со високи шорцеви за велосипеди на Атлукс. Лесен и дише, овие ултра-комфорни кратки, исто така, нудат технологија за влага за да ви помогне да ве олади и суви сите тренинзи долго. Ласкавиот дизајн со висок важен дизајн и неверојатно чувство се сигурни дека ќе ги направат овие хеланки за спин-класа или пошироко. Материјал : 80% најлон/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : тенок вклоп. Подигнување и инсејм : висок пораст; 7" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Висока еластична лента за половината V-назад. Ockебови : Ништо. Зошто ќе го сакате : Лесна, ткаенина што може да дише со технологија за влага за влага ви помага да се одржувате ладно и суво. Shitsенски шорцеви со велосипед со високи половини од Атлукс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата