Црно -бело луксузно фрлање перница 22in 22in

Црно -бело луксузно фрлање перница 22in 22in

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Ако очите се прозорци на душата, тогаш оваа декоративна перница е прозорците за дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот простор за живеење со овој дизајнер Плутс Петунија црно -бел луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук. *Бои : црно -бело *ткаенина потекло : САД. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% памук *шема : геометриска *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I црно-бел луксузен фрлање перница 22in x 22in.

Параметри на производот

Стоката во категоријата