Стискајте девојки слаби фармерки со додаток, големини 4-12

Стискајте девојки слаби фармерки со додаток, големини 4-12

Во магацинот.
DEN 255.68
Тековен:

Од суштинско значење за следните сезони, овие фармерки од Стики се сигурни дека ќе бидат голема победа за нејзината гардероба во која има слатки манжетни за ролни и ладна торбичка за боја на вратоврска. Копче-фронт со затворање на поштенски патенти. Стајлинг со 5 џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата