Дирк Вустенхаген „Зајдисонце Шимер“ на отворено платно

Дирк Вустенхаген „Зајдисонце Шимер“ на отворено платно

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Вода отпорна на платно-платно-специфично дизајнирана да биде поставена во елементите, наши Платното отпорно на времето ќе обезбеди долготрајна употреба на која било локација на отворено. Вклучена е монтирана закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата