Hankook Optimo H 205 75- S гума

Hankook Optimo H 205 75- S гума

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Погодно за различни типови автомобили. Optimo H724 постигнува високи оценки за задоволство на клиентите и има подобро ракување, намалено ниво на бучава и врвна удобност. 70.000 милји ограничен производител гаранција за живот. Соединението на шара е дизајн за да се спротивстави на абразиите за додадена издржливост. Кабелот со лесен појас го зајакнува одговорот на управувачот, а истовремено помага и за подобрување на ефикасноста на горивото. Wireицата со монистра со единечна влакно создава удобно возење за возачи и патници. Најчесто се користат на автомобили од Хјундаи и Киа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата