Чорапи на глуждот на глуждот на нација, 6-пакувања, големини С-л

Чорапи на глуждот на глуждот на нација, 6-пакувања, големини С-л

Во магацинот.
DEN 96.00
Тековен:

Изградена за удобност, оваа шест пакувања на Wonder Nation Boys Sport Sport Cods Cops се убав додаток на неговите основи! Одликувајќи се со контрастни бои што поп, овие чорапи на момчињата се удобни најважни за неговиот спортски или домашен изглед и се направени во мека ткаенина што нуди голема поддршка за секојдневно носење. Исклучиво на. Материјал : 66% полиестер/30% рециклиран полиестер/2% спандекс/2% гума. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 6 пара чорапи. Опсег на големина : S : 4,5-8; М : 9-2,5; Л : 3-9. Карактеристики : Силуета на глуждот; Ткаенината за влага помага да ги задржи нозете ладни и суви; поддршка од лак; Засилени прсти. Момци од 6 пакувања чорапи на глуждот од чудо нација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата