Без граници на отсечен фустан на јуниори со разоткриен фронт

Без граници на отсечен фустан на јуниори со разоткриен фронт

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Малку зачинета и многу слатка .. без отсечен фустан од границите нема да го забрани блендот од вашата колекција на фустани. Забавен центар за отсекување и ласкаво руширање создава ласкав стил кој е идеален за дневна прошетка или ноќна ноќ на градот. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за пипки. Џебови : Ниту. ; преден руширање; центар-предниот дел;

Параметри на производот

Стоката во категоријата