Декор терапија acksексон Арт стакло предводена ламба за маса

Декор терапија acksексон Арт стакло предводена ламба за маса

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Софистицирана комбинација на модерна и функција, ламбата за табели со стакло на acksексон веднаш додава вештачка талент на вашиот ноќен штанд или странична маса додека го осветлува просторот. Изработено од уметничко стакло, цилиндричната форма на база се наоѓа на метален пиедестал, додавајќи и боја и визуелен интерес за вашата естетика. Тркалезна сенка на тапанот дава модерно, свежо чувство. Сетот за ламби за табели на acksексон додава преодна убавина на вашиот пејзаж додека фрлате топол сјај. Уметничко стакло. Вклучува една 8,8 LED сијалица . мерки 13 x 13 x 26 “.

Параметри на производот

Стоката во категоријата