3. КТ принцезата исечен црвен создаден прстен на рубин солитер во сребро сребро

3. КТ принцезата исечен црвен создаден прстен на рубин солитер во сребро сребро

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Овој 3,25 CTS принцеза во форма на црвена боја создаден прстен на Ruby Solitaire во Стерлинг Сребрена е сигурно да ги сврти главите и ќе ја заврши вашата облека. Одликувајќи се со 3,25ct создаден Руби овој прстен е убаво направен во чисто 925 Стерлинг сребро. Родиум финиш го обложува овој прстен за да се обезбеди сјајот да трае подолго. Овој прстен доаѓа привлечно спакуван во кутија за подароци за потпис. Ораво 3.25 CTS принцеза Облик Црвен создаден прстен на рубин солитер во Стерлинг Сребрен скапоцен камен : Создадена Руби. Тежина на карат од камера : 3,25 карат вкупна тежина. Облик : Принцеза. Големина на камен : 8x8 mm. Поставување : Солитар. Спецификации на прстенот : Метал : Стерлинг сребро. Заврши : Родиум. Тежина : 4 грама. Должина : 0,75 инчи. Ширина : 0,38 инчи. Висина : 0,1 инчи. Достапни големини : 5, 6, 7, 8, 9. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.

Параметри на производот

Стоката во категоријата