Ekena Millwork W 3 8 H 1 4 T Мал Камерон Декоративни фрагени дрвени wallидни панели, цреша

Ekena Millwork W 3 8 H 1 4 T Мал Камерон Декоративни фрагени дрвени wallидни панели, цреша

Во магацинот.
DEN 3199.84
Тековен:

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори. Ништо не дава богатство и топлина како нашите вистински панели од woodидови од дрво. Материјалот со ласерски нуди сликар или дамки, тенки дрвени фурнир, има резби со филигран со јасни, детални работи за пресек. Нашите панели со еден вид fretwork ја покажуваат природната убавина на дрвото со неспоредлив квалитет и едноставна инсталација. Направете совршена изјава со повеќе од 60 уникатни дизајни за избор од 4 големини и 2 дебелини. Собрани димензии : 19 W x 11 3/8 "H (опфаќа 1,30 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата