ИМАЦИЈА АПОЛО ГБ Хард диск, 2,5 Надворешен

ИМАЦИЈА АПОЛО ГБ Хард диск, 2,5 Надворешен

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Преносен хард диск на ИМАЦИ Аполо нуди мобилно складирање со висок капацитет за податоци, фотографии, презентации, видеа и музика во уред со големина на џеб кој е лесен, стилски и исклучително издржлив. Погонот Аполо е целосно USB 2.0 напојуван и не бара дополнително напојување. Синиот индикатор визуелно покажува кога преносот на податоци е во процес. ИМАЦИЈА АПОЛО 500 GB хард диск, 2,5 "Надворешен хард диск нуди максимална ефикасност и употребливост. Надворешен вид на погон за да се обезбеди максимална продуктивност со додадена изводливост. Со капацитет од 500 GB, имате голем простор за складирање за сите ваши документи и податоци. преку USB 2.0 за брзи трансфери на податоци, што го прави идеален за секој што работи во движење. Хард дискот е долготраен, има потивок операција и е сигурен решение за складирање за вашиот фактор на форма Мек. 2.5 “за дополнителна сигурност и сигурност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата