Трговска марка ликовна уметност Сината река 1890-1900 Канвас уметност од Пјер Реноар, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Сината река 1890-1900 Канвас уметност од Пјер Реноар, црна рамка

Во магацинот.
DEN 639.68
Тековен:

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова изменето врамено уметничко парче има едриличари на вода. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Параметри на производот

Стоката во категоријата