Уникатни поволни цени за човечки перики за коса за жени дама 31 темно кафеава перики со капаче за перика

Уникатни поволни цени за човечки перики за коса за жени дама 31 темно кафеава перики со капаче за перика

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како вашата коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Па како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени за човечки перики за коса за жени дама 31 "темно кафеави перики со капаче за перика што се вклопуваат за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 31". Тежина : 350g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 " - 22,5". Боја : темно кафеава. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата