Едноставно Дејзи 34 21 кадифен микрофибер сина дороти точка бања

Едноставно Дејзи 34 21 кадифен микрофибер сина дороти точка бања

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Сурфање нагоре! Донесете ја радоста на летото во вашиот дом со едноставно Daisy 34 "x 21 " Сина дороти Дот бања од нашата колекција за сурфање, песок и море. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со светлата и среќна вибрација на овој матка за бања! Овој кадифен и абсорбента микрофибер Bathmat има перница од пена и поддршка за не лизгање за удобност и безбедност, како што излегувате од бањата или тушот. Кога е време за освежување, тоа е погодно машинско перење. Две опции за големина, 34 "x21 " и 24 "x17 ", се достапни за да се вклопат убаво во која било големина бања. Со оваа колекција на дизајни, продолжете ја релаксацијата на летниот одмор во текот на вашиот украс во текот на целата година. Микрофибер од кадифен пена. Живописна боја. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата