Едноставно, модерниот монограм на Дејзи платно во вреќата за перење

Едноставно, модерниот монограм на Дејзи платно во вреќата за перење

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм. Вие сте обврзани да го обожавате стилот на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Едноставно Daisy Modern Monogram 28 x 36 инчи I Laundry Cagn : Лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Параметри на производот

Стоката во категоријата