Skechers d'lites пенливи патики од дожд

Skechers d'lites пенливи патики од дожд

Во магацинот.
DEN 559.52
Тековен:

Класичен спортски стил добива прекрасно метално освежување со Skechers d'lites - пенливи чевли за дожд. Нежните кожа и iridescent метална завршна ткаенина горната во чипка на спортска обична патика со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена. Мазна чиста кожа горната. Мазни синтетички преклопувања. Iridescent металик финиш ткаенина страна, јазици и јаки панели. Затегнете спортски дизајн на патики за обука. Акценти за шиење. Лого на страната. Синтетички детали во боја на контраст на јака и пета. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Лесен шок што апсорбира поддржувачка мида. Д'Елис Супер лесен шок што апсорбира атлетска мида. Метални детали за средна мида. Флексибилна надворешна плоча со флексибилен артикулиран дизајн на влечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата