Bailee на отворено плетен плетен хаиза и сет на маса, mi mocha

Bailee на отворено плетен плетен хаиза и сет на маса, mi mocha

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Бегство до релаксација со овој сет за внатрешен двор на отворено плетен стол. Овој сет располага со две прилагодливи плетени столици и табела. Можете да уживате и во релаксирање и да разговарате со вашиот најдобар пријател одеднаш. Можете дури и да дремнете заедно, секој на своја дневна столица, додека студот на Мимоза на масата за кафе помеѓу вас. Вклучува : две (2) салони за чаи и една (1) табела. Материјал : Полиетилен плетен. Материјал за рамки : железо. Плетен финиш : мешана мока. Не е потребно собрание. Рачно изработени детали. Димензии на дневна : 79,25 инчи длабоко x 27,50 инчи широк x 15,00 инчи високи. Димензии на табелата : 16,00 инчи длабоко x 24,00 инчи широк x 15,75 инчи високи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата