Едноставно маргаритка 18 14 риби приказни за печатење на животни, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 14 риби приказни за печатење на животни, сет од 4

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! Едноставно маргаритка 18 "x 14" рибини приказни за животински печатење пласмат : сет од 4 плакати : 18 "x 14". Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Конструкција на полиестер Твил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата